Wiele samochodów dostawczych jest wyposażonych w bariery bagażowe za przednimi siedzeniami (lub za tylnymi siedzeniami, jeśli są zamontowane), aby zapobiec obrażeniom spowodowanym przez niezabezpieczony ładunek w przypadku gwałtownego hamowania, zderzenia lub przewrócenia się pojazdu. Bariery bagażowe w furgonetkach są czasami wyposażone w drzwi umożliwiające kierowcy przejście do przedziału ładunkowego pojazdu.

Busy Białystok Niemcy – Ankar – bezpieczeństwo i wygoda w dobrej cenie

Lokalizacja autobusów jest rozrywką, w której można zobaczyć wszystkie autobusy w danej flocie lub te wyprodukowane przez konkretnego producenta. Osoba, która angażuje się w te działania, znana jest jako poszukiwacz autobusów, fan autobusów (popularna nazwa w Hongkongu), entuzjasta autobusów (termin popularny w Wielkiej Brytanii) lub autobusów (choć termin ten może obejmować również konserwatorów zabytków). W branży autobusowej spotery autobusowe znane są jako moquettes, z materiału użytego do wykonania pokryć siedzeń. Podobnie jak detektory pociągów i samolotów, detektorzy autobusów spędzają dużo czasu na zewnątrz z notatnikami, kamerami lub kamerami, monitorując trasy autobusów. Sprawdź na stronie busy Białystok Niemcy – Ankar.

Busy - transport osób do Sokółki

Busy z Białegostoku do Niemiec w każdy dzień tygodnia

Autobusowi spoterzy często nie interesują się rozkładami jazdy i jakością sieci, ale mogą być zainteresowani nowymi wątrobami, zwłaszcza doraźnymi schematami reklamowania konkretnych produktów lub wydarzeń. Niektórzy mogą być tak chętni, że mogą śledzić pojazd przez cały okres jego eksploatacji, wiedząc na przykład, jaki numer floty przewiózł on u różnych właścicieli i kiedy części mechaniczne lub elementy wyposażenia wnętrza zostały odnowione. W Wielkiej Brytanii spoty autobusowe nigdy nie były tak popularne jak spoty kolejowe, ale entuzjaści mogą dzielić wspólne pojęcie „gricer”; jednak stało się ono popularne w Hongkongu i Singapurze, a także powstały tam stowarzyszenia autobusowe.

Autobusowi projektanci często lubią jeździć autobusami i fotografować je. Ponieważ plądrowanie autobusów wiąże się z miejskim transportem zbiorowym, często idzie ono w parze z metrofilią. W Nowym Jorku często łączy się je w „wentylator tranzytowy”, osobę, która z taką samą starannością studiuje szybki tranzyt zarówno autobusowy, jak i kolejowy.

„Miłośnicy autobusów” robią coś więcej niż tylko autobusy punktowe: są zainteresowani nie tylko pojazdami, ale także działalnością przedsiębiorstw autobusowych i ich flot w ogóle, i mogą obejmować „konserwatorów autobusów”, którzy kupują, odnawiają i uruchamiają pojazdy zabytkowe. Miłośnicy autobusów mogą sporządzić wykaz lub śledzić miejsce przebywania pozostałych przy życiu pojazdów wycofanych z eksploatacji od określonego przewoźnika lub zbierać modele w zmniejszonej skali, które mogą być dostosowane do powielania określonych pojazdów lub całych flot. Mogą również zbierać mundury i akcesoria, takie jak automaty biletowe dyrygentów, aby ubrać daną część podczas imprez.